Shije & Cilësi

Arti kulinar është specialiteti ynë dhe ne i kënaqim të gjitha shijet

Ne Sjellim Tek Ju Shijen E Vërtetë

Ne restorantin tone do te keni mundesi te shijoni gatimet tradicionale dhe mesdhetare te gatuara nga shefi yne. Gjithashtu mundet te shijoni nje pije me miqte apo familjaret tuaj ne barin e hotelit tone, prane parkut te femijeve dhe nen ajrin e fresket qe te fal bregdeti. Ju mirepresim cdo dite te na vizitoni dhe ju sigurojme se do te ktheheni perseri…